Profil spoločnosti

Naša spoločnosť DURAS Group s.r.o.  je renomovanou spoločnosťou na Slovenskom ako i zahraničnom trhu so sofistikovanými riešeniami, kde je skúsený, dlhoročne sa rozvíjajúci a osvedčený tím pracovníkov pripravený plniť všetky požiadavky a špecifikácie investora. Spoločnosť ponúka všetko pre kompletnú realizáciu. Dokážeme pružne zareagovať a zrealizovať akúkoľvek požiadavku zo strany zákazníka.

        Spoločnosť DURAS Group s.r.o. stojí za realizáciou mnohých stavieb na Slovensku a v Česku. Nadobudnuté skúsenosti ukázali, že sa dokážeme presadiť aj v medzinárodných tendroch, čoho dôkazom sú naše realizácie. Pôsobenia našej spoločnosti na trhu  nás presvedčili, že kvalita prác a odbornosť v prístupe našich ľudí sa odráža v dôvere našich partnerov a je dôkazom ďalších spoluprác.

        Spoločnosť DURAS Group s.r.o. patrí k moderným, dynamicky sa rozvíjajúcim spoločnostiam s kolektívom skúsených pracovníkov a okruhom odborne zdatných, externe súčinných firiem. Pre spoločnosť zaoberajúcou sa zámočníckymi, zváračskými a montážnymi prácami to predstavuje základnú podmienku v snahe vyhovieť aj tomu najnáročnejšiemu klientovi a ponúknuť mu komplexný balík služieb v oblasti prípravy a realizácie diela. Nadčasové zmýšľanie našej spoločnosti, ktoré spočíva v pohľade nielen na samotnú realizáciu stavby, ale vo výraznej miere aj v orientácii na klienta, z nej robí ideálneho partnera pre realizáciu diel 21. storočia. Týmto prístupom smerujeme ku klientovej úplnej spokojnosti a zaručujeme úspešnosť našej vzájomnej spolupráce.

        A prečo práve spoločnosť DURAS Group s.r.o.? Odpoveď: na základe nadobudnutých skúseností a odoziev zo strany klientov Vám vieme zaručiť, že Vám poskytneme spoluprácu, ktorú ste doteraz nenašli. Kontaktovať nás môžete na uvedených telefónnych číslach, prostredníctvom mailovej adresy alebo priamo v sídle našej spoločnosti a ručíme Vám, že od nás budete odchádzať s pocitom uspokojenia po vykonaní toho správneho rozhodnutia.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.       

DURAS Group s.r.o.          

Scroll Up